چهارمین مجموعه استیکر

مجموعه: فضای مجازی.

کانال تلگرام مسجد بلال اهواز، چهارمین مجموعه استیکر خود را در اولین روز ماه شعبان المعظم با بیست وشش صلوات، تولید و منتشر کرد. اولین مجمموعه استیکرهای کانال مسجد بلال با 14 صلوات مدتی پیش منتشر شده و با انتشار مجموعه کنونی، استیکرهای صلوات به 40 عدد می رسد. 
نشانی کانال مسجد بلال اهواز در تلگرام http://telegram.me/masjedbelal_ir می باشد. برای نصب این مجموعه استیکر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده و نصب

مجموعه استیکر 14 معصوم

مجموعه: فضای مجازی.

کانال تلگرام مسجد بلال اهواز، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، سومین مجموعه استیکر خود با عنوان 14 معصوم را تولید و منتشر کرد. این مجموعه در سه رنگ بندی برای استفاده در ایام ولادت و شهادت اهل بیت علیهم السلام تهیه شده است.

مشاهده و نصب

دومین مجموعه استیکر: ولایت و رهبری

مجموعه: فضای مجازی.

کانال تلگرام مسجد بلال اهواز، به مناسبت دهه مبارک فجر، دومین مجموعه استیکر خود را با تصاویری از امام خمینی رحمت الله علیه و امام خامنه ای حفظه الله، تولید و منتشر کرد. برای نصب این مجموعه استیکر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده و نصب

اولین مجموعه استیکر: 14 صلوات

مجموعه: فضای مجازی.

کانال تلگرام مسجد بلال اهواز، اولین مجموعه استیکر خود را با چهارده صلوات، تولید و منتشر کرد. نشانی کانال مسجد بلال اهواز در تلگرام http://telegram.me/masjedbelal_ir می باشد. برای نصب این مجموعه استیکر بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده و نصب