• اگر مسلمين مجتمع بودند، هركدام يك سطل آب به اسرائيل می ‏ريختند او را سيل می ‏برد
  • رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است
  • این اسرائیل از خانه‌ی عنکبوت سست‌تر است

بخوانید ببینید بشنوید

امام خامنه ای

بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را میکنیم. بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛ ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت؛ این را بدانند.

دیدار اقشار مختلف مردم ۱۳۹۴/۰۶/۱۸

تا نابودی رژیم صهیونیستی، کمتر از
باقی مانده است

خلاصه‌ی ماجرا آن است که یک کشور مستقل و دارای شناسنامه‌ی روشنِ تاریخی به نام «فلسطین»، بر اساس یک توطئه‌ی وحشتناک غربی با سردمداری انگلیس در دهه‌ی ۴۰ قرن بیستم، از ملت آن، غصب و به زور سلاح و کشتار و فریب، به جماعتی که عمدتاً از کشورهای اروپائی مهاجرت داده شده‌اند، واگذار گردیده است. این غصب بزرگ که در آغاز با کشتارهای جمعىِ مردم بی دفاع در شهرها و روستاها و راندن مردم از خانه و کاشانه‌ی خود به کشورهای هم‌مرز همراه بود، در طول بیش از شش دهه همچنان با همین جنایتها ادامه یافته است و امروز هم ادامه دارد. این، یکی از مهمترین مسائل جامعه‌ی بشریت است. سران سیاسی و نظامی رژیم غاصب صهیونیست، در این مدت از هیچ جنایتی پرهیز نکرده‌اند؛ از کشتار مردم و ویران کردن خانه‌ها و مزارع آنان و دستگیری و شکنجه‌ی مردان و زنان و حتّی کودکان آنان، تا تحقیر و توهین به کرامت این ملت و سعی در نابودی و هضم آن در معده‌ی حرامخوار رژیم صهیونیستی، و تا حمله به اردوگاههای آنان در خود فلسطین و در کشورهای همسایه که میلیونها آواره را در خود جای می داده است. نامهای «صبرا» و «شتیلا» و «قانا» و «دیر یاسین» و امثال اینها با خون مردم مظلوم فلسطین در تاریخ منطقه‌ی ما ثبت شده است. اکنون نیز پس از شصت و پنج سال، هنوز همچنان همین جنایتها در رفتار گرگان درنده‌ی صهیونیست با باقیماندگان در سرزمینهای اشغالی ادامه دارد. آنها پی در پی جنایتهای جدیدی می آفرینند و منطقه را با بحران تازه‌ای روبه‌رو می کنند. کمتر روزی است که خبری از قتل و جرح و زندانی کردن جوانهائی مخابره نشود که به دفاع از وطن و کرامت خود برخاسته و به ویرانگری مزارع و خانه‌های خود اعتراض کرده‌اند.
امام خامنه ای / شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد ۱۳۹۱/۰۶/۰۹

تا وقتى که این رژیم جعلى سرِپا است و نابود نشده است، علاج چیست؟ علاج، مقاومت قاطع و مسلحانه‌‌ى در مقابل این رژیم است؛ در مقابله‌‌ى با رژیم صهیونیستى، باید از سوى فلسطینى‌‌ها دست قدرت نشان داده بشود. کسى گمان نکند که اگر چنانچه موشکهاى غزه نبود، رژیم صهیونیستى کوتاه مى‌‌آمد؛ نخیر. حالا شما نگاه کنید ببینید در کرانه‌‌ى باخترى چه می کنند! در کرانه‌‌ى باخترى که موشکى وجود ندارد، سلاحى وجود ندارد، تفنگى وجود ندارد؛ آنجا تنها ابزار و سلاح مردم، سنگ است؛ ببینید آنجا رژیم صهیونیستى دارد چه‌‌کار می کند: هرچه از دستش بر بیاید، خانه‌‌هاى مردم را خراب می کند، باغهاى مردم را خراب می کند، زندگى مردم را نابود می کند، آنها را به خوارى و ذلت می کشاند، تحقیر می کند؛ اگر لازم شد آب را رویشان می بندد، برق را رویشان می بندد؛ کسى مثل یاسر عرفات را که این‌‌همه با صهیونیست‌‌ها همراهى کرد، نتوانستند تحمل کنند، محاصره‌‌اش کردند، تحقیرش کردند، مسمومش کردند، نابودش کردند. این‌‌جور نیست که اگر چنانچه دست قدرت در مقابل صهیونیست‌‌ها نشان ندهیم، آنها به کسى رحم کنند، ملاحظه‌‌ى کسى را بکنند، حق کسى را رعایت کنند، ابداً؛ تنها علاجى که تا قبل از نابودىِ این رژیم وجود دارد عبارت است از اینکه فلسطینى‌‌ها بتوانند قدرتمندانه برخورد کنند؛ اگر قدرتمندانه برخورد کردند، احتمال اینکه طرف مقابل - که همین رژیم گرگ‌‌صفتِ خشن است - کوتاه بیاید، وجود دارد؛ کمااینکه الان دارند با همه‌‌ى توان دنبال آتش‌‌بس می گردند؛ یعنى بیچاره شدند. آدم‌‌کشى می کند، کودک‌‌کشى می کند، قساوت بیرون از حد و اندازه‌‌ى معقول بشرى نشان می دهد، اما در عین حال عاجز هم هست؛ یعنى در یک محذور، در یک گرفتارى سخت گرفتار است؛ لذا دنبال آتش‌‌بس است. لذا بنده عقیده‌‌ام این است، این اعتقاد ما است که کرانه‌‌ى باخترى هم مثل غزه باید مسلح بشود. دست قدرت [لازم است‌‌]. کسانى‌‌که علاقه‌‌مند به سرنوشت فلسطینند، اگر میتوانند کارى بکنند، کار این است؛ در آنجا هم باید مردم را مسلح کنند. تنها چیزى که ممکن است از محنت فلسطینى‌‌ها بکاهد، عبارت است از همین که دست قدرت داشته باشند، بتوانند قدرت‌‌نمایى بکنند؛ والا با برخورد رام و مطیع و سازش‌‌کارانه، هیچ کارى به نفع فلسطینى‌‌ها انجام نخواهد گرفت و از خشونت این موجود خشن و خبیث و گرگ‌‌صفت چیزى کاسته نخواهد شد.
امام خامنه ای / دیدار دانشجویان ۱۳۹۳/۰۵/۰۱

رژیم صهیونیستى یک رژیمى است که از اولِ تولد نامشروع خود، بنا را گذاشته است بر خشونت آشکار، انکار هم نمی کنند؛ بنا را گذاشتند بر مشت آهنین، همه جا هم می گویند، افتخار هم می کنند، سیاستشان هم همین است. از سال ۱۹۴۸ که این رژیم جعلى به‌‌طور رسمى به‌‌وجود آمد تا امروز، ۶۶ سال است که سیاست رژیم صهیونیستى همین است. البته تا قبل از اینکه این رژیم رسماً هم شناخته بشود و استعمارگرها آن را بر دنیا و بر منطقه تحمیل کنند، صهیونیست‌‌ها در فلسطین جنایتهاى زیادى کردند؛ لکن این ۶۶ سال، به‌‌عنوان یک نظام سیاسى هر کار توانستند انجام دادند و هر خشونتى که به ذهن می گنجید که یک دولت می تواند نسبت به یک مردمى انجام بدهد، اینها انجام دادند؛ هیچ ابایى هم ندارند؛ این واقعیت رژیم صهیونیستى است؛ علاجى هم ندارد جز از بین رفتن این رژیم.
امام خامنه ای / دیدار دانشجویان ۱۳۹۳/۰۵/۰۱

از بین رفتن رژیم صهیونیستى هم به‌‌هیچ‌‌وجه به معناى قتل‌‌عام کردن مردم یهودى در آن منطقه نیست؛ یعنى این منطقى که امام بزرگوار مطرح کردند که «اسرائیل باید از بین برود»، یک منطق انسانى است؛ ما سازوکار عملى آن را هم به دنیا ارائه کردیم، که کسى هم نتوانست هیچ ایراد منطقى بگیرد. ما گفتیم از این مردمى که در این منطقه زندگى می کنند و اهل اینجا هستند و متعلق به خود اینجا هستند، یک نظرسنجى و نظرخواهى بشود؛ یعنى یک رفراندمى انجام بگیرد، رژیم حاکم بر این منطقه را رفراندم معین کند، مردم معین کنند؛ معناى از بین رفتن رژیم صهیونیستى یعنى این؛ سازوکار آن این است؛ یک کارى است که منطق امروز دنیا آن را درک می کند و می فهمد و مى‌‌پسندد و کارى است عملى.
امام خامنه ای / دیدار دانشجویان ۱۳۹۳/۰۵/۰۱

رژیم صهیونیستى نسبت به گذشته بشدّت ضعیف شده است. این همان رژیمى است که شعار «از نیل تا فرات» میداد! داد می کشیدند و با صراحت می گفتند از نیل تا فرات مال ما است! پنجاه روز در غزّه نتوانستند تونل‌هاى فلسطینى‌ها را فتح کنند. این همان رژیم است. پنجاه روز همه‌ى نیرویشان را به‌کار گرفتند که بتوانند تونل‌هاى زیرزمینىِ حماس و جهاد و فلسطینى‌ها را تخریب کنند، نابود کنند، تصرّف کنند؛ نتوانستند؛ این همان رژیمى است که می گفت از نیل تا فرات مال ما است؛ ببینید چقدر فرق کرده است؛ چقدر ضعیف شده است.
امام خامنه ای / دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ى جهانى‌ جریانهاى افراطى و تکفیرى از دیدگاه علماى اسلام» ۱۳۹۳/۰۹/۰۴

رژیم صهیونیستی به هیچ وجه توانایی لازم برای یک رویارویی مستمر و درازمدت با فلسطینیها را ندارد. یهودیان را فریب داده و به فلسطین آورده‌اند، با این امید که اعراب با آنها نخواهند جنگید و اگر تصمیم به مقابله داشته باشند، فشار غرب مانع از ایستادگی درازمدت آنها خواهد بود. افرادی که با این امید واهی به فلسطین آمده‌اند، آمادگی این را ندارند که هستی خود را فدای هدفهای سیاسىِ بنیانگذاران صهیونیسم کنند.
امام خامنه ای / مراسم گشایش کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ۱۳۸۰/۰۲/۰۴

این غصه‌ی بزرگ، این مصیبت بزرگ، به خاطر این به وجود آمد که مسلمانها از تواناییهای خودشان غافل بودند. اگر این بیداری ای که امروز در دنیای اسلام هست، در دهه‌های 30 و 40 میلادی وجود داشت، قضیه‌ی فلسطین اتفاق نمی افتاد و دولت غاصب انگلیس، آن روز جرئت نمی کرد یک کشور اسلامی را یکجا از مردمش غصب کند و به یک بیگانه بسپارد. حالا امروز باید از آنچه خسارت خورده‌ایم، بتدریج جبران کنیم. و این کار با برنامه‌ریزی ممکن است؛ این کار با عقل و تدبیر ممکن است؛ این کار با عزم راسخ ممکن است؛ ولی با میل به انفعال و تسلیم، هیچ وقت دنیای اسلام به اهداف خود نخواهد رسید؛ با ترس از دشمن و بی اعتقادی به نیروی مردم، هرگز مقاصد دنیای اسلام و امت اسلامی برآورده نخواهد شد.
امام خامنه ای / دیدار شرکت کنندگان در همایش کنفرانس وحدت اسلامی ۱۳۸۵/۰۵/۳۰

امروز عمل و نقشه‌های استکبار، صهیونیسم و امریکا - که چندان هم پوشیده و پنهان نیست - نشان می دهد که با اسلام و امّت اسلامی دشمنند.
منطقه‌ای که امّت اسلامی در آن ساکن است، یکی از مهمترین مناطق روی کره زمین است. استکبار به ثروت زیرزمینی و ثروت ملی و بازار مصرف و مغزهای آنها احتیاج دارد و باید آنها را تصرّف کند و این آرزو، با بودنِ اسلام و احکام نورانی اسلام و آیات و تعالیم حیاتبخش قرآن عملی نیست. لذا با اصل این تعالیم، دشمن و مخالفند.
امام خامنه ای / خطبه‌های نماز عید فطر ۱۳۸۱/۰۹/۱۵

همیشه دشمنان دنیای اسلام سعی کرده‌اند از اختلافات مذهبی و قومی و جغرافیائی و منطقه‌ای حداکثر استفاده را بکنند. امروز ابزارهای مدرن را در استخدام این کار به کار گرفته‌اند؛ این را باید ما متوجه باشیم، بیدار باشیم. می خواهند ما را به همدیگر مشغول کنند تا از آن نقطه‌ی اصلی که ما باید متوجه به آن باشیم، منصرف کنند. می خواهند اقوام مسلمان، ملتهای مسلمان، مذاهب مسلمان، از شیعه و سنی و غیر اینها را متوجه به هم کنند تا مسئله‌ی اسرائیل فراموش شود. ماجرای غصب فلسطین باید ما را به هم نزدیک می کرد. اینها دارند از همین مسئله برای دور کردن ما استفاده می کنند. در همین ماجرای فلسطین، بین دنیای اسلام ایجاد اختلاف می کنند؛ دولتها را در مقابل هم قرار می دهند. مسئله‌ی فلسطین، مسئله‌ی روشنی است. هیچ مذهبی از مذاهب اسلامی تردید ندارد که آن وقتی که سرزمین اسلام، سرزمین مسلمین، مورد تعرض قرار گرفت، مورد تجاوز قرار گرفت، دفاع بر همه‌ی مسلمانان واجب است. همه‌ی مذاهب اسلامی در این متفقند؛ این محل اختلاف نیست. این مسئله‌ی متفقٌ‌علیه را محل تردید قرار می دهند، مسلمانها را شقه شقه و دسته دسته می کنند، تعصبهای مذهبی و طائفی را در دلها زیاد می کنند، آتش آن را برافروخته می کنند، برای اینکه خودشان براحتی مشغول باشند. ما باید بیدار باشیم؛ حرف جمهوری اسلامی این است.
امام خامنه ای / دیدار جمعی از مردم و مسئولان نظام ۱۳۸۸/۱۲/۱۳

 

چه ما مسلمانان کشورهای اسلامی بدانیم و چه ندانیم، چه بفهمیم و چه نفهمیم، سرنوشت فلسطین، سرنوشت همه ماست. اگر فلسطین در این صحنه رویارویىِ شجاعانه‌ای که امروز برای خود به وجود آورده است، موفّق شود، موفّقیت همه دنیای اسلام است؛ اما هرچه رنج آن ملت ادامه پیدا کند، مایه ذلّت روزافزون دنیای اسلام است. دنیای اسلام باید به معنای واقعی کلمه، این مسأله را مسأله خود بداند. درست است که همه ما وظیفه شرعی داریم و اسلام بر ما واجب کرده است به مردم فلسطین کمک کنیم؛ اما حرف من امروز فراتر از وظیفه شرعی است. می گویم امروز هر حادثه‌ای که در فلسطین رخ دهد و این قضیه به هر جا منتهی شود، به طور مستقیم به سرنوشت کشورهای اسلامی - چه آنهایی که نزدیکند و چه آنهایی که دورند - مربوط است و بر آنها هم اثر می گذارد. امروز ملتهای مسلمان برای فلسطین هر کار بکنند، برای خود و به نفع خود کرده‌اند. وقتی با نقشه استعمار بریتانی و کمک دنیای استکبار، این قطعه خونین از پیکره دنیای اسلام جدا شد، آن روز نظرشان فقط فتح همین قطعه نبود؛ آن روز هم نظر استعمارگران تسلّط بر کلّ منطقه - که قلب دنیای اسلام است - بود. بنابراین امروز همه ما وظیفه داریم.
امام خامنه ای / دیدار کارگزاران نظام ۱۳۸۱/۰۳/۰۹

خطِّ کلّی مبارزه با رژیم غاصب باید این باشد:
الف - زندانی کردن رژیم غاصب در درون مرزهای سرزمین اشغالی و تنگ کردن فضای تنفّس اقتصادی و سیاسی آن و گسستن پیوندهای آن با محیط پیرامونش.
ب - تداوم بخشیدن به مقاومت و مبارزه ملت فلسطین در داخل کشورشان و رساندن هرگونه کمکی که به آن نیاز دارند، تا تحقّق پیروزی نهایی.
امام خامنه ای / مراسم گشایش کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ۱۳۸۰/۰۲/۰۴

ما یقین داریم با ادامه مبارزات مردم مسلمان فلسطین و حمایت جهان اسلام، فلسطین به فضل الهی آزاد می شود و بیت‌المقدّس و مسجدالاقصی و سایر نقاط آن سرزمین اسلامی به آغوش جهان اسلام باز می گردد؛ ان‌شاءاللَّه. واللَّه غالب علی امره
امام خامنه ای / مراسم گشایش کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ۱۳۸۰/۰۲/۰۴

خلاصه‌ی ماجراعلاج یک رژیم جعلیواقعیت رژیم صهیونیستىمعنای زوال اسراییلرژیمی به شدت ضعیففریب یهودیانراه جبران گذشتهریشه دشمنیابزار دشمنانما و سرنوشت فلسطینخط کلّی مبارزهبه فضل الهی

ابزارک وردپرس ماژول جوملا سایر وبگاهها کد وبلاگ

در میان افزونه های رایگان سامانه کدباز وردپرس که تاکنون منتشر شده اند، ابزارک smart-countdown-fx پیشنهاد می شود.
1. افزونه زیر از مخزن وردپرس دریافت و پس از ترجمه فارسی و تعیین ساعت 12:00:00 مورخ 2040/09/09 به عنوان تاریخ پیشفرض، منتشر شده است.


2. پس از نصب افزونه، به زیرمنوی ابزارک ها در منوی نمایش رفته و ابزارک smart countdown fx را افزوده و پس از تکمیل تنظیمات، ذخیره نمایید.
3. با توجه به اینکه با بروزرسانی خودکار افزونه، تاریخ پیشفرض آن حذف خواهد شد؛ بنابراین پس از دریافت و نصب ابزارک، تنظیمات مورد نظر را انجام داده و ابزارک را منتشر نمایید و سپس نسبت به بروزرسانی آن اقدام نمایید.
4. حتما قبل از بروزرسانی ابزارک، نسخه پشتیبان تهیه نمایید.
5. در تنظیمات این ابزارک، امکان استفاده از کدهای html و تعیین متن قبل و بعد از شمارش گر، انتخاب نمایش عمودی(sidebar) و افقی(shortcode) و ... وجود دارد.

در میان افزونه های رایگان سامانه کدباز جوملا که تاکنون منتشر شده اند، ماژول Countdown Aholic پیشنهاد می شود.
1. افزونه های زیر سازگار با نسخه های جوملا 2.5 و جوملا 3 می باشند و از وبگاه سازنده ماژول دریافت و پس از تعیین ساعت 12:00:00 مورخ 2040/09/09 به عنوان تاریخ پیشفرض، منتشر شده اند.2. پس از نصب افزونه، به زیرمنوی ماژول ها در منوی افزونه ها رفته و ماژول Countdown Aholic را منتشر نمایید.
3. با توجه به اینکه با بروزرسانی خودکار ماژول، تاریخ پیشفرض آن حذف خواهد شد؛ بنابراین پس از دریافت و نصب ماژول، تنظیمات مورد نظر را انجام داده و ماژول را منتشر نمایید و سپس نسبت به بروزرسانی آن اقدام نمایید.
4. حتما قبل از بروزرسانی ماژول، نسخه پشتیبان تهیه نمایید.
5. در بخش تنظیمات این ماژول، امکان استفاده از کدهای html و تعیین متن قبل و بعد از شمارش گر و ... وجود دارد.

برای دریافت کد جاوا و فایل های نمایش شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی در وبگاه اینترنتی خود، از طریق رایانامه رسمی وبگاهتان با رایانامه info[at]masjedbelal.ir مکاتبه نمایید.

برای دریافت کد نمایش شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی در وبلاگ، آدرس وبلاگ خود را از طریق فرم نظرات(پایین همین صفحه) اعلام نمایید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رمزینه این صفحه

Qr Code

رمزینه وبگاه

Qr Code